دوره های معماری پیشنهادی

صفحه اصلی > معماری > اطلاعات تخصصی معماری   چاپ        ارسال به دوست

طراحی داخلی مینیمالیستی، سه طرح از گروه معماری KUOO

طراحی داخلی مینیمالیستی، ایده ای است که این دوره، در بین طراحان بسیار محبوب است. در این پست قصد بررسی سه نمونه طراحی داخلی آپارتمان که طراحی و اجرای آن توسط گروه معماری لهستانی KUOO انجام شده است خواهیم پرداخت. بررسی این سبک از معماری، به دلیل سادگی، زیبایی و سازگاری بیشتر با زندگی مدرن امروزی در دستور کار گروه معماران آرل قرار دارد.
نخستین طرحی که مورد بررسی قرار می گیرد، طراحی داخلی یک آپارتمان 105 متری هلندی است. در این طرح، دیواره های آپارتمان به رنگ سفید است و در قسمت هایی برای بولد (پر رنگ تر کردن آن قسمت) کردن، از رنگ مشکی برای دیواره ها استفاده شده است. در بخش آشپزخانه، از رنگ مشکی برای دیواره ها و میز ناهارخوری استفاده شده است.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


دومین طرح مورد بررسی طراحی داخلی آپارتمان 110 متری است. پالت رنگی مورد استفاده در این طراحی بسیار شبیه پالت رنگی طرح بالا است. اما طرح این دو آپارتمان کاملا متفاوت است.

 

 

 

 

 

 


و اما طرح سوم که یک آپارتمان 170 متر مربعی است، به طور کلی پالت رنگ مورد استفاده در طرح و خود طرح تغییرات عمده ای داشته اند. دیوارپوش های چوبی، جایگزین رنگ سیاه در طرح های قبلی شده اند. اکثر دیوارها به رنگ سفید هستند و در فضای آشپزخانه، میز ناهارخوری به رنگ سفید است. کل فضا توسط یک دیواره ی شیشه ای به دوقسمت تقسیم شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 


مترجم: حامد رضایی
منبع: Home-Designomg
 

دوره جـامع معمــاری داخلـی

با متد جدید و 100 درصد کاربردی

( به همراه آموزش نرم افزارهای Rhino و V-Ray)١١:٢٦ - سه شنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٣    /    شماره : ١٣٣٣٤    /    تعداد نمایش : ٤١٤٦


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1393/05/14 15:42
0
1
tarhaye ghashangi bood bazam sabkaye modern ba rangaye dg bezarid makhsoosan tarhayi ke too khoonehaye iraniam ghabele ejra bashe
aood hvezh
1393/03/04 23:54
0
0
okokokokokk
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروجپاتوق معماران
دوره Rhino
دوره طراحی نما

فروشگاه کتاب

خانه عمران

اشتراک فایل