دوره های معماری پیشنهادی

صفحه اصلی > معماری داخلی > اطلاعات تخصصی معماری داخلی و دکوراسیون   چاپ        ارسال به دوست

طراحی داخلی کافی شاپ: طراحی و بازسازی دفتر پست قدیم


 

طراحی داخلی کافی شاپی که در این بخش به آن خواهیم پرداخت، در واقع بازسازی یک اداره ی پست قدیمی است که به یک کافی شاپ روشن تبدیل شده است. طراحی و بازسازی این کافی شاپ بر عهده ی گروه معماری و طراحی WALA بوده است. این کافی شاپ که The Little Man Cafe نام دارد در حومه ی ملبورن استرالیا واقع شده است.
کافی شاپ مرد کوچک، در منطقه ی Seddon ملبورن واقع شده است. این منطقه در سالهای اخیر، دستخوش تغییرات و بازسازی های زیادی شده است و جمعیت جدیدی که به این منطقه از شهر نقل مکان کرده اند مسبب اصلی این امر بوده اند. این کافه نیز، یکی از تغییرات رخداده در این منطقه است. در واقع در گذشته این مکان یک اداره ی پست محلی کوچک بوده است. مالکان جدید پس از خریداری این مکان اقدام به ساختن یک کافی شاپ زیبا بر روی ویرانه های اداره پست سابق نموده اند.
این کافه تنها 80 متر مربع مساحت دارد و درخواست کارفرما، ایجاد فضایی بوده است که منعکس کننده ی حال و هوای خانه برای مشتریان باشد. به همین دلیل این کافه تا حدودی شبیه یک آشپزخانه است و همچنین از رنگ های روشن و آرامبخش در طراحی استفاده شده است. مکالمه ی مشتریان با کارکنان کافه، مانند دو نفر است که در دو طرف آشپزخانه ایستاده اند و با هم صحبت می کنند.
انتخاب رنگ ها برای متریال های استفاده شده در طراحی داخلی این کافه و مبلمان به نحوی بوده است که تعادل خوبی میان رنگ های گرم و سرد ایجاد گردد و فضای دلنشین و متعادلی در اختیار مشتریان این کافه قرار گیرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
دوره جـامع معمــاری داخلـی

با متد جدید و 100 درصد کاربردی

( به همراه آموزش نرم افزارهای Rhino و V-Ray)


١٢:١٤ - چهارشنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٤    /    شماره : ١٦٦٣٩    /    تعداد نمایش : ٥٣١٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروجپاتوق معماران
دوره Rhino
دوره طراحی نما

فروشگاه کتاب

خانه عمران

اشتراک فایل