دوره های معماری پیشنهادی

صفحه اصلی > معماری داخلی > اطلاعات تخصصی معماری داخلی و دکوراسیون   چاپ        ارسال به دوست

معماری و طراحی داخلی ساختمان، حجم و طراحی با مفهومگروه های معماری ویتنامی Truong An Architecture و 23°5 Studio، با همکاری یکدیگر، ساختمانی را در هوشه مینه ویتنام طراحی و اجرا نموده اند که بررسی آن خالی از لطف نیست. حجم کلی ساختمان خوب و قابل قبول است و شیشه های رنگی کوچکی روی نمای آن تعبیه شده اند که سبب جذابیت نما شده است.
این ساختمان مسکونی برای خانواده ای طراحی شده است که دارای 2 بچه است.
دو گروه معماری به همراه یکدیگر بر این امید بودند که راه حلی برای این فضا ارائه نمایند که علاوه بر پوشش نیازهای خانواده، با محیط پیرامون نیز به خوبی ارتباط برقرار نماید.
ایده داشتن حیاط درون خانه، ایده ای جذاب و شگفت انگیز است. نور خورشید باران و فضای سبز هرچند کوچک در قلب خانه می تواند بسیار تحریک کننده باشد. در این ساختمان، حیاط درونی، قلب این خانه است.
به قول طراحان این خانه، این خانه یک خانه ی جوان و شاداب است! استفاده از شیشه های رنگی و چیدمان رندم آنها و بازی نور پس از عبور از این شیشه های جذاب و چشم نواز است.
پنجره ها، میز و مبلمان این ساختمان، از جنس چوب بلوط هستند و به ایجاد حس گرما و زندگی در فضا کمک می کنند. حتی در هنگام شب، نوری که از طریق پنجره های رنگی کوچک قرار گرفته روی نما، به بیرون منتقل می شود خانه را مانند یک فانوس می گرداند و حس خوبی را به کل فضای پیرامون منقل می کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 دوره جـامع معمــاری داخلـی

با متد جدید و 100 درصد کاربردی

( به همراه آموزش نرم افزارهای Rhino و V-Ray)
 


١٠:٢٧ - دوشنبه ١ تير ١٣٩٤    /    شماره : ١٧١٠٨    /    تعداد نمایش : ١٣٨٥٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروجپاتوق معماران
دوره Rhino
دوره طراحی نما

فروشگاه کتاب

خانه عمران

اشتراک فایل