دوره های معماری پیشنهادی

صفحه اصلی > اخبار > برنامه ریز و کنترلر حرفه ای پروژه برنامه ریز و کنترلر حرفه ای پروژه

کلیه علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر از پودمان شغلی برنامه ریز و کنترلر حرفه ای پروژه می توانند ضمن تکمیل فرم ذیل از مزایای مشاوره رایگان در خصوص پودمان شغلی برنامه ریز و کنترلر حرفه ای پروژه و سایر پودمان ها بهره مند گردند.
:: پودمان شغلی صنعت ساخت چیست؟
پودمان شغلی یا به عبارت دیگر بسته‌ آموزش اشتغال محور، پکیج آموزشی منحصر به فردی می باشد که برای پرورش و آماده سازی افراد برای ورود حرفه ای به مشاغل متنوع صنعت ساخت تدوین گردیده است. به طور معمول، پودمان های شغلی صنعت ساخت که از ابتکارات موسسه تحقیق و توسعه خانه عمران می باشد، متناسب با عنوان شغلی، مشتمل بر حداقل 160 ساعت و حداکثر 500 ساعت آموزشی می باشد .
برای تدوین پودمان های مرتبط با هر یک از مشاغل تخصصی موجود در صنعت ساخت، علاوه بر استفاده از تجربیات 17 ساله خانه عمران در عرصه آموزش های حرفه ای ساخت و ساز شهری و طرح های عمرانی، از مشورت و تجربیات خبرگان و پیشکسوتان هر یک از عناوین شغلی استفاده شده است. علاوه بر این، به جهت پیاده سازی مفاهیم مدیریت منابع انسانی در صنعت ساخت، برای هر یک از عناوین شغلی مدل های شایستگی با استفاده از بانک اطلاعات مشاغل تخصصی آمریکا و نتایج مصاحبه و گفتگو با زبدگان حرفه خلق گردیده است.


:: معرفي پودمان شغلی کارشناس حرفه ای برنامه ریزی و کنترل پروژه
با عنایت به نقش تعیین کننده کارشناس برنامه ریزی و کنترل پروژه در دفاتر فنی پروژه ها و شرکت های ساختمانی و توجه به اهمیت برنامه ریزی منطبق بر واقعیت و کنترل دقیق پروژه در مدیریت زمان، مدیریت هزینه، مدیریت منابع انسانی پروژه ها، دپارتمان مدیریت پروژه، برنامه ریزی و مدیریت عمومی در موسسه تحقیق و توسعه خانه عمران، تربیت و پرورش کارشناسانی که :
1- برنامه‌های زمانبندی با حداقل خطا در مقایسه با واقعیت ارائه دهند .
2- بودجه اجرای پروژه را با کمترین خطا برآورد کرده و بر مدل های تحقق هزینه تسلط داشته و قادر به تدوین جریان مالی و نقدینگی پروژه باشند .
3- قادر به تدوین ساختار شکست کار مبتنی بر محصول، برنامه زمان بندی و تحلیل حساسیت منابع باشند .
4- مشاوره مناسب به مدیران پروژه و کارفرمایان در خصوص مواردی نظیر تقدم و تأخر فعالیت‌ ها ارائه دهند .
5- تامین مواد و مصالح پروژه و برون سپاری آیتم های اجرایی پروژه را به درستی برنامه ریزی نمایند .
6- پیشرفت فیزیکی پروژه را به درستی برآورد نمایند .
7- هزینه های واقعی پروژه را تفکیک و طبقه بندی نموده و گزارش های تحلیلی هزینه تهیه نمایند .


را از طریق تدوین و اجرای پودمان شغلی کارشناس حرفه ای برنامه ریزی و کنترل پروژه در دستور کار خویش قرار داده است .
بر اساس مبانی دانش مدیریت منابع انسانی، شایستگی ‌های یک کارشناس حرفه ای برنامه ریزی و کنترل پروژه را در 2 بخش فنی و عمومی می‌ توان طبقه ‌بندی نمود. در این رابطه، با بهره گیری از نقشه راه حرفه ای شدن در حوزه مشاغل دفاتر فنی شرکت ها و پروژه های ساختمانی، جهت توانمند سازی متقاضیان برای پیاده ‌سازی دانش برنامه ریزی منطبق بر واقعیت و کنترل صحیح پروژه های ساختمانی و نیز توسعه شایستگی های متقاضیان در بخش های فنی و عمومی، راهکارهای متنوعی در پودمان شغلی کارشناس حرفه ای برنامه ریزی و کنترل پروژه در نظر گرفته شده است .:: مخاطبان
شرکت در پودمان شغلی کارشناس حرفه ای برنامه ریزی و کنترل پروژه، به کلیه دانشجویان و فارغ التحصیلان کلیه مقاطع (کاردانی، کارشناسی و . . . ) در رشته های مهندسی عمران، مهندسی معماری، مهندسی صنایع، مدیریت پروژه که علاقمند به فعالیت در مشاغل دفتری در صنعت ساختمان ( دفاتر فنی، شرکت های مهندسین مشاور و . . . ) می باشند توصیه می گردد. علاوه بر این، پودمان شغلی کارشناس حرفه ای برنامه ریزی و کنترل پروژه بسته کامل و جامعی است که پاسخگوی نیازهای مهندسانی که در حوزه اجرا فعالیت نموده و اکنون علاقمند به تغییر مسیر شغلی خود به سمت مشاغل دفتری می باشند، خواهد بود .
:: دروس پودمان شغلی برنامه ریز و کنترلر حرفه ای پروژه
بر اساس سند جامع پودمان شغلی کارشناس حرفه ای برنامه ریزی و کنترل پروژه و به منظور توسعه شایستگی های فنی و عمومی دانش پژوهان، دروس این پودمان در 2 بخش فنی و عمومی ارائه می گردد. در بخش فنی، حوزه های برنامه ریزی و کنترل پروژه مد نظر قرار گرفته است و در بخش عمومی، دروس این پودمان در حوزه مهارت های فردی تعریف شده است. بر این اساس ، عناوین دروس پودمان شغلی کارشناس حرفه ای برنامه ریزی و کنترل پروژه به شرح زیر است :
- آموزش کنترل پروژه با نرم افزار MSP
- اصول برنامه ریزی و کنترل پروژه با آموزش نرم افزار
- اصول برنامه ریزی و کنترل پروژه حرفه ای با آموزش نرم افزار
- آموزش کاربردی کنترل پروژه با نرم افزار Primavera ( P6 )
- کارگاه آموزشی انجام پروژه با نرم افزار Primavera (P6)
- Excel برای مهندسان
- رفتار سازمانی و کار تیمی
- اخلاق حرفه ای
- اصول و فنون مذاکره و برقراری ارتباط موثر
:: مدت زمان
مدت زمان برگزاری پودمان شغلی کارشناس حرفه ای برنامه ریزی و کنترل پروژه برابر 238 ساعت می ‌باشد که متناسب با شروع هر یک از دوره ها برای دانش پژوهان برنامه ریزی خواهد شد .
:: مزایای شرکت در پودمان شغلی کارشناس حرفه ای برنامه ریزی و کنترل پروژه
- بهره مند شدن از آموزش های ناب و کاربردی مبتنی بر مدل شایستگی شغلی کارشناس حرفه ای برنامه ریزی و کنترل پروژه
- کسب تجربه انجام پروژه های واقعی
- رویارویی با مدرسان و اساتید متنوع و بهره مند شدن از تجارب ارزشمند ایشان
- برخورداری از شبکه ارتباطی دانش آموختگان حرفه ای خانه عمران
- اخذ گواهینامه پایان پودمان پس از انجام ارزیابی های لازم
- امکان اخذ گواهینامه شایستگی شغلی پس از مراحل مربوطه
- امکان معرفی به شرکت های ساختمانی طرف قرارداد با واحد تامین منابع انسانی خانه عمران پس از اخذ گواهینامه شایستگی شغلی
- امکان معرفی در کتاب سال متخصصان صنعت ساختمان پس از اخذ گواهینامه شایستگی شغلی
:: شهریه
مجموع شهریه دوره های پودمان شغلی کارشناس حرفه ای برنامه ریزی و کنترل پروژه برابر 7/860/000 تومان می باشد که تخفیفاتی برای شرکت کنندگان در این پودمان به شرح ذیل اعطا می گردد .

پرداخت نقدی : در صورت پرداخت شهريه به طور يكجا (نقدی)، متقاضي از 25 درصد تخفيف بهره مند خواهد شد و شهریه پودمان برابر 5/900/000 تومان محاسبه می گردد .

پرداخت اقساطی :
همچنین در صورت تمايل به پرداخت به صورت اقساط کوتاه مدت، حداكثر تخفيف برابر 20 درصد خواهد بود و شهریه پودمان برابر 6/300/000 تومان محاسبه می گردد .
همچنین در صورت تمايل به پرداخت به صورت اقساط میان مدت، حداكثر تخفيف برابر 15 درصد خواهد بود و شهریه پودمان برابر 6/700/000 تومان محاسبه می گردد .

تعداد نمایش :30120 / ارسال به دوست/ نسخه چاپي

امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج  • ---
  • ---
  • ---
  • ---
  • ---

اسکرول به بالا