دوره های معماری پیشنهادی

صفحه اصلی > دپارتمان های آموزشی > نرم افزار > آموزش کاربردی نرم افزار های V-rayو 3D Max آموزش کاربردی نرم افزار های V-rayو 3D Max

 


 

برای برخورداری از 4% تخفیف ثبت نام اینترنتی هم اکنون کلیک کنید

 

:: معرفی:

از مشهور ترین نرم افزارهای مدلسازی باید به تری دی مكس اشاره کرد که مانند Autocad , Revit و... محصول کمپانی Autodesk بوده و از زمره محبوب ترین برنامه های مدل سازی تمامی رشته ها می باشد . ویژگی بارز برنامه تری دی مكس انعطاف پذیری فوق العاده آن در مدلسازی است که برای این کار چندین روش مختلف دارد که بنا به نیازمان و موضوعی که قرار است مدل شود یکی از این راه ها را انتخاب می کنیم ، در نرم افزار تری دی مكس جزء جزء یک object در کنترل ماست تا object به موضوع مورد نظر ما بدل شود ، ضمن اینکه در تری دی مكس یک لیست بلند بالا از توابع ویرایشی وجود دارد که قدرت ما را در ساخت object های مختلف بالا می برد . در رابطه با امکانات برنامه 3Dmax می توان چندین و چند صفحه نوشت اما قصد ما آشنایی با برنامه است که شاید با ذکر چند مورد زیر به مقصودمان برسیم :
• -امکانات جالب و قدرتمند در ساخت انواع توپوگرافی و طراحی جاده بر روی آن.
• -ارتباط خوب با برنامه Autocad ، که می تواند پلان ها را جهت تسریع در امر مدلسازی از Autocad و Revit دریافت کرده و نیز به Autocad و Revit خروجی دهد .
• دارای در و پنجره ، نرده ، دیوار و پله آماده نیز هست که می توان در خیلی از مواقع برای تسریع در امر مدلسازی از آن استفاده کرد .
• انیمیشن از جمله مواردی است که تری دی مكس به صورت کاملاً حرفه ای انجام می دهد .
• سیستم های ذره ای از مباحث شیرین و جالب است که بوسیله آن می توان باد ، باران ، برف و... را به زیبایی شبیه سازی کرد و در render ها و انیمیشن از آن استفاده کرد .
• پلاگین های مختلف همانند V-Ray و Mentral-Ray می تواند جهت دریافت خروجی های بسیار قوی و واقعی روی این نرم افزار نصب شود .
 


  

پیش نیازهای این دوره چیست؟

آشنايی با اتوكد و ساير نرم افزارها می توان تسهيل كننده امر يادگيری باشد .

جایگاه دوره در جهان چگونه است؟

با توجه به موارد گفته شده و قابليت های بيشمار نرم افزار جايگاه مناسب و بالايی را در جهان داراست و به عنوان یک نرم افزار حرفه ایی شناخته می شود.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

برای تمامی دانشجويان و فارغ التحصيلان معماری ، گرافيك و تمامی افرادی كه اين نياز را در خود می بيند تا داده های ذهنی خود را با حقيقت پيوند دهند.

مهارت هایی که پس از گذراندن این دوره کسب می کنم چیست؟

- آیا می خواهید یک طرح حرفه ای از آنچه در ذهنتان دارید را ترسیم کنید؟
- آیا می خواهید مرز بین واقعیت و خیال را درنوردید؟
برای کسب توانايی خلق هر آنچه در ذهن داريد به همراه قابليت اختصاص متريال های گوناگون و دريافت رندر نهايی بسیار نزدیک به واقعیت، در این دوره آموزشی با ما و اساتید مجرب ما همراه شوید.

موقعیت های شغلی که با گذراندن این دوره می توانم کسب کنم چیست؟

توانايی كار در دفاتر مهندسی ، طراحی و دكوراسيون داخلی و كليه دفاتری كه خروجی طرح برای آنها مهم است و نياز به خلاقيت فرد دارند.

مزایای دوره های خانه عمران چیست؟

1. گواهینامه های معتبر آموزشی
2. برگزاری Work Shop های دوره ای
3. برگزاری دوره های Post Course جهت آموزش امکانات جدید نرم افزاری و رفع اشکال
4. معرفی دانش آموختگان جویای کار در سایت جامع کاریابی CJobs.ir
5. آشنایی با سایر مهندسان فعال در صنعت ساختمان با حضور در کلاس های آموزشی
6. استفاده از انوع تخفیفات همانند تخفیفات دانشجویی، ثبت نام گروهی، عضویت، ثبت نام اینترنتی و ...
7. پذیرایی رایگان
8. استفاده از خدمات رفاهی پیش بینی شده برای اعضا
9. هدف آموزش در خانه عمران تصحیح و تقویت انگیزش ، ارتقاء مهارت، افزایش توان و تحول نگرش است. تاکید بر این عناصر ماهیت چنین اموزشی را ترسیم می کند. فراتر رفتن از آموزش های مستقیم و تاکید بر آموزش حین عمل و آموزش های اجتماعی، ارتباط را بین صنعت و نهاد علم به میان می اورد.

پاتوق معماران
دوره Rhino
دوره طراحی نما

فروشگاه کتاب

خانه عمران

اشتراک فایل