دوره های معماری پیشنهادی

صفحه اصلی > دپارتمان های آموزشی > نرم افزار > آموزش گام به گام نرم افزار Revit معماری آموزش گام به گام نرم افزار Revit معماری

قدرتمندترین نرم افزار ترسیم نقشه های معماری

با قابلیت های منحصر به فرد
برای برخورداری از 4% تخفیف ثبت نام اینترنتی هم اکنون کلیک کنید:: معرفی:

نرم افزار معماری Revit ویژگی های بسیار برجسته ایی دارد و امکان دسترسی آسان به ابزارهای حرفه ایی برای مدلسازی freeform و طراحی پارامتریک را مهیا می کند. در Autodesk Revit Architecture روند انجام پروژه براساس مدل اطلاعاتی ساختمان BIM (Building Information Model) است .در زیر به معرفی مختصر برخی از این امکانات و توانمندی های این نرم افزار پرداخته ایم.
- روند طراحی : برای طراحی در این برنامه ، شما ابتدا حجم کلی ساختمان را می سازید و سپس به آسانی با جانمایی و بهینه سازی اجزا و عناصر ساختمان ( دیوار ها ، ستون ها ، درب ها ، پنجره ها و ... ) و همچنین ترکیب معمارانه آنها طرح مورد نظر خود را خلق می کنید.
- ترسیمات: کار ترسیم شما بسیار راحت است چرا که با انتخاب تراز هر طبقه ، نقشه ای دو بعدی از عناصر موجود بر مبنای مقیاسی که تعریف کرده اید در اختیارتان قرار می گیرد
- جداول مقادیر و برآورد ها : یکی دیگر از قابلیت های منحصر به فرد این نرم افزار بحث متره و برآورد پروژه می باشد .
- مستند سازی: برای انضباط در آلبوم نقشه ها می توانید استاندارد شرکت خود را برای چیدمان شیت ها و ضخامت خطوط و مقیاس های نقشه ها لحاظ کنید .
- تبادلات: ارسال و وارد کردن فایل های اکثر نرم افزارهای کاربردی مهندسی معماری به این برنامه از قابلیت های منحصر به فرد این محصول شرکت Autodesk است.
- تحلیل انرژی : در این نرم افزار می توانید مدل ساختمان خود را از نظر دریافت و ذخیره انرژی برای رسیدن به شرایط ایده آل مورد تجزیه و تحلیل و اصلاحات قرار دهید.
- تصاویر سه بعدی: برای تهیه تصاویر سه بعدی داخلی و خارجی لازم است شما ابتدا دوربین را در موقعیتی جاگذاری کنید و با تعیین و تنظیم نور های طبیعی و مصنوعی رندر مورد نظر خود را ایجاد کنید
- گردش مجازی: شاید باور کردنی نباشد، برای تهیه یک انیمیشن فقط مسیری برای گردش در طرح ترسیم می کنید و با بهینه سازی دوربین و سرعت حرکت آن یک انیمیشن حرفه ای از پروژه خود تهیه می نمایید.

  

سرفصل دوره آموزشی Revit Architecture

1- نصب revit و configure
2- Grid, آکس بندی
3- Section
4- Door , Window
5- پله و انواع آن (Stairs)
6- Component
7- بررسی های View های مختلف
8- بررسی کامل Family ها
9- بررسی کامل Massing
10- متریال، نور و رندر در Revit

جایگاه دوره در جهان چگونه است؟

این نرم افزار دارای توانمندی های بسیاری در زمینه طراحی و ترسیم ، کاربرد تکنولوژی ها و متریال های نوین در ارائه پروژه های معماری می باشد و در حال حاضر Architecture Revit به عنوان حرفه ای ترین و قدرتمند ترین نرم افزار در شرکت های معتبر طراحی معماری دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

با توجه به قابلیت های بی شمار و فراگیر این نرم افزار در چهار حوزه عمران، معماری ، برق و مکانیک و همچنین توسعه جهانی آن، به کلیه مهندسان و تکنسین های فعال در این حوزه ها توصیه می شود، نسبت به یادگیری و استفاده از این نرم افزار اقدام نمایند.  در قسمت معماری نیزیادگیری آن به کلیه دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های معماری و شهرسازی پیشنهاد می شود.

مهارت هایی که پس از گذراندن این دوره کسب می کنم چیست؟

- آیا می خواهید پروژه خود را به شکل حرفه ای و اصولی به مرحله فاز 2 برسانید؟
- آیا می خواهید در کمترین زمان ممکن پک کاملی از تمامی پلان ها و مقاطع و کلیه موارد الزامی اجرا تهیه نمایید؟
- آیا می خواهید به راحتی از خروجی چند نرم افزار مختلف استفاده نمایید؟
و ...
پاسخ همه سوالات فوق با حضور در دوره های آموزشی خانه عمران میسر می گردد. البته حضور مستمر را فراموش نکنید. مسلماً اساتید مجرب و حرفه ای ما شما را در رسیدن به هدف متعالی خود یاری خواهند نمود.

موقعیت های شغلی که با گذراندن این دوره می توانم کسب کنم چیست؟

شما می توانید پس از گذراندن دوره در دفاتر معماری مشغول و کار طراحی دو بعدی و سه بعدی، فاز 2 و تهیه مستندات متره و برآورد پروژه را انجام دهید.

مزایای دوره های خانه عمران چیست؟

1. گواهینامه های معتبر آموزشی
2. برگزاری Work Shop های دوره ای
3. برگزاری دوره های Post Course جهت آموزش امکانات جدید نرم افزاری و رفع اشکال
4. معرفی دانش آموختگان جویای کار در سایت جامع کاریابی CJobs.ir
5. آشنایی با سایر مهندسان فعال در صنعت ساختمان با حضور در کلاس های آموزشی
6. استفاده از انوع تخفیفات همانند تخفیفات دانشجویی، ثبت نام گروهی، عضویت، ثبت نام اینترنتی و ...
7. پذیرایی رایگان
8. استفاده از خدمات رفاهی پیش بینی شده برای اعضا
9. هدف آموزش در خانه عمران تصحیح و تقویت انگیزش ، ارتقاء مهارت، افزایش توان و تحول نگرش است. تاکید بر این عناصر ماهیت چنین اموزشی را ترسیم می کند. فراتر رفتن از آموزش های مستقیم و تاکید بر آموزش حین عمل و آموزش های اجتماعی، ارتباط را بین صنعت و نهاد علم به میان می اورد.

پاتوق معماران
دوره Rhino
دوره طراحی نما

فروشگاه کتاب

خانه عمران

اشتراک فایل