دوره های معماری پیشنهادی

صفحه اصلی > دپارتمان های آموزشی > دوره آموزشی ArcGis آموزش نرم افزار ArcGis

با قابلیت کسب و کار مستقل


 

برای برخورداری از 4% تخفیف ثبت نام اینترنتی هم اکنون کلیک کنید

 

:: معرفی:

GIS مجموعه ای سازمان یافته از سخت افزار ، نرم افزار ، داده های مکانی - توصیفی ، افراد متخصص و الگوریتم هاست که به منظور گردآوری ، ذخیره سازی ، بهنگام سازی ، پردازش، بازیافت و تجزیه و تحلیل اطلاعات طراحی شده و به بیان مشخصات جغرافیائی داده ها می پردازد.
تاریخچه GIS به زمان های خیلی دیر بر نمی گردد، در واقع اصطلاح Geogeraphical Information System) GIS) در اواسط سال 1960 میلادی پا به عرصه وجود نهاد. توسعه GIS از سال 1960 میلادی با تلاش گروه کوچکی از پیشگامان حرفه ای چند رشته علمی شروع شد. هر گروه علاقه داشتند که از تکنولوژی کامپیوتر عصر خود در کاربرد داده های جغرافیائی و در موارد خاصی از مدیریت زیست محیطی و برنامه ریزی استفاده نمایند.
در سال 1964 در شهرهای اوتاوا و اونتیاریوی کانادا به وسیله دانشمندی به نام روجر توملنیون با مطرح کردن مبحث سیستمهای جغرافیایی کانادا، GIS را وارد دنیای عملی می نماید.پیش نیازهای این دوره چیست؟

آشنايی با مبانی كامپيوتر ويكی از نرم افزارهای نقشه كشی همچون اتوكد ضروری بنظر می رسد.

جایگاه دوره در جهان چگونه است؟

سیستم اطلاعات جغرافیائی کانادا (CGIS) اولین سیستم پیشرفته نقشه کشی محسوب می شد که دارای سیستم مختصات بین المللی بود. در واقع کانادا اولین کشوری بود که از نام اقتصادی GIS استفاده نمود. در ابتدا CGIS در کانادا جهت آمایش نمود پیدا کرد و در پروژه های تهیه نقشه کاربری اراضی فعالیت نمود، ولی با گذشت زمان کاربردهای GIS فراتر رفت و در بخشهای مختلف جایگاه خاصی پیدا نمود.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

كليه كسانی در ارتباط با برنامه ريزی و اطلاعات جغرافيايی و سيستم های مرتبط فعاليت دارند و دانشجويان رشته شهرسازی وزير شاخه های مرتبط باآن.

مهارت هایی که پس از گذراندن این دوره کسب می کنم چیست؟

آشنايی كامل بانرم افزار ، نحوه ورود و ايجاد اطلاعات و تمامی نرم افزارهای زير مجموعه اين برنامه همچون ArcCatalog.

موقعیت های شغلی که با گذراندن این دوره می توانم کسب کنم چیست؟

شما توانايی كار دردفتری كه در زمينه تهيه طرح های محلی ، ملی ومنطقه ايی فعاليت دارند و تمامی دفاتری كه در زمينه تهيه نقشه های اطلاعاتی فعاليت دارند. را کسب خواهید نمود.

مزایای دوره های خانه عمران چیست؟

1. گواهینامه های معتبر آموزشی
2. برگزاری Work Shop های دوره ای
3. برگزاری دوره های Post Course جهت آموزش امکانات جدید نرم افزاری و رفع اشکال
4. معرفی دانش آموختگان جویای کار در سایت جامع کاریابی CJobs.ir
5. آشنایی با سایر مهندسان فعال در صنعت ساختمان با حضور در کلاس های آموزشی
6. استفاده از انوع تخفیفات همانند تخفیفات دانشجویی، ثبت نام گروهی، عضویت، ثبت نام اینترنتی و ...
7. پذیرایی رایگان
8. استفاده از خدمات رفاهی پیش بینی شده برای اعضا
9. هدف آموزش در خانه عمران تصحیح و تقویت انگیزش ، ارتقاء مهارت، افزایش توان و تحول نگرش است. تاکید بر این عناصر ماهیت چنین اموزشی را ترسیم می کند. فراتر رفتن از آموزش های مستقیم و تاکید بر آموزش حین عمل و آموزش های اجتماعی، ارتباط را بین صنعت و نهاد علم به میان می اورد.

پاتوق معماران
دوره Rhino
دوره طراحی نما

فروشگاه کتاب

خانه عمران

اشتراک فایل