اتصالات فلزی سیمی در دکوراسیون داخلی و خارجی

متریال ورق های فلزی فنس مانند (سیم مارپیچ) یک ماده تزئینی جدید می باشد که از سیم های شبکه مش فلزی تشکیل شده و برای تزئینات نمای داخل و خارج به کار می رود. این سیم ها با الگوهای قدیمی به صورت باقته شده است که از انعطاف لازم برای پوشش فضاهای گسترده برخورداز می باشد. این متریال به قیمتی پایین تر از حد تصور و با نصب ساده، بسیار مقرون به صرقه و اقتصادی می باشد. معماران به خلاقیت ذهنی خود می توانند اشکال مختلف و جالبی را با کمترین بودجه ممکن به وجود آورند.

بخشی از ویژگی منحصربه فرد این سیم های مارپیچ ، کاربری آن در فضای داخل و خارج یک بنا می باشد. این متریال از پانل های سیمی شکل تشکیل شده که مانند پارچه به صورت تار و پود به هم متصل شده است. این سیم های مارپیچی با یک ساختار پیچشی انعطاف پذیر تشکیل شده که قادر است اشکال مختلفی را با خصوصیت های متفاوت به نمایش بگذارد. این انعطاف پذیری،مقاومت مناسبی در برابر تنش و فشار را تحمل می کند و پس از شکل دهی حالت خود را از دست نمی دهد. همچنین این متریال در طیف رنگ های گوناگونی ساخته می شود و به جای مواد جایگزین معمولی مورد استفاده قرار می گیرد.

موارد استفاده Fabricoil در معماری

فضاهای داخلی:
موانع
سقف
تزئینات جزئی داخلی
پرده ها
دکوراسیون
محوطه
پرکننده
نور یکنواخت
دیوارهای رسانه ای
صفحه نمایش
پارتیشن
نمایش سایه
نمایش نمادها و برندها
به نمایش گذاشتن ویژگی های تزئینی آب در داخل بنا
فضاهای خارجی:
سایه بان
موانع
آلاچیق
نما
پرده
دکوراسیون خارجی
محوطه سازی
پرکننده
دیوارهای نمایشی
صفحه نمایشی
به نمایش گذاشتن ویژگی های تزئینی آب در خارج بنا

 

مشخصات متریال
fabricoil از طیف گسترده ای از فلز و سیم در ایالت متحده تشکیل شده است.

بافت

تمام بافت های فلزی از یک شکل هندسی ثابت در مقیاس متفاوت تشکیل شده اند. مقیاس بافت ها از به هم تنیدگی درشت تا ریز (از ۴۰% تا ۸۰% پوشش) تشکیل شده اند. ضخامت بافت ها نیز در چند شماره متفاوت بنا به مقاومت های مختلف عرضه می شوند. همچنین در ۱۱ رنگ مختلف و در دو نوع فولادی و آلومینیومی تولید می شوند که می توان در ۱۰۰ طرح مختلف سفارش داد.

امتیاز دهید
آرشیتکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: