طراحی داخلی آپارتمان، مدرن و ساده

دکوراسیون داخلی آپارتمانی که در این بخش بررسی خواهیم نمود بازسازی یک آپارتمان قدیمی در ایتالیا است. طرح این آپارتمان توسط دو معمار ایتالیایی به نام های Massimo Florido و Marta Mendez Salicio ارائه شده است. در دکوراسیون داخلی این آپارتمان با فضایی باز روبرو هستیم. فضای اصلی یعنی نشمین متصل به آشپزخانه است و کف نشیمن با چوب طبیعی پوشانیده شده است.
نکته ی حائز اهمیت، رعایت تعادل در رنگ ها در این طرح است. در این آپارتمان که از سبک طراحی مدرن و مینیمال بهره می برد، استفاده از کفپوش چوبی، سبب گرمای محیط شده است و سردی برخواسته از رنگ طوسی و سفید را خنثی می نماید. چرا که در طراحی های مینیمال، معمولا فضا رنگ های کمی دارد و شاید سبب خسته شدن شود اما در این طرح، استفاده از چوب در فضا، زندگی را در فضا جاری و محیط را گرم می نماید.
طراحی آشپزخانه کاملا مدرن است و از سنگ برای فضای اطراف سینک استفاده شده است. پنجره های بزرگ تعبیه شده درون نشیمن، می توانند نور روز را به خوبی به درون آپارتمان منتقل نمایند و از این رو با یک آپارتمان روشن روبرو هستیم. با نگاه به سایر فضاها مانند سرویس بهداشتی، درخواهیم یافت که در کل این فضا دارای طرح مدرن است.
در مجموع با نگاهی گذرا، دکوراسیون داخلی و دکوراسیون این آپارتمان، فضایی دلنشین و راحت را به ارمغان می آورد و شاید این، بهترین کاری باشد که برای بازسازی یک آپارتمان می توان انجام داد.

امتیاز دهید
آرشیتکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: