طراحی داخلی کافی شاپ گیاهخواران

طراحی داخلی کافی شاپ با رنگ های خام و ساده

شرکت معماری studioY طراحی داخلی یک کافی شاپ در شهر ملبورن، استرالیا را با رنگ های خام، پنل های چوبی قدیمی و درخت هایی دست ساز انجام داده است. در دکوراسیون داخلی کافی شاپ شاهد سبک خام و مدرنی هستیم زیرا در این محل خوراک های گیاهی، ارگانیک و بدون قند ارائه می شود.

پشت زمینه ی به کار رفته در این کافی شاپ، محیط را برای القای حس اصلی خام بودن، آماده کرده و بیننده در این محیط هیجان زده می شود. تمام المان های به کار رفته در این طراحی داخلی با دقت انتخاب و جاگذاری شده اند تا حسی مطبوع برای دوستداران گیاهخواری به وجود آید.

پنل های چوبی روستیک به کار رفته در این کافی شاپ همگی صفحات جعبه های چوبی قدیمی هستند که در اینجا هم برای دکور مناسب می باشند و هم جنبه ی عملکردی دارند. این صفحات در مقاطعی از دیوار بیرون زده اند و به این صورت قفسه های دیواری و میز هایی کوچک ایجاد شده است.

علاوه بر پنل های قدیمی، درخت های دست ساز و میز های گرد دور درخت ها منظره لذت بخشی برای مردم ایجاد کرده است. تمامی لوازم داخل کافه و حتی کاغذ دیواری پشت پنل ها از پوست دانه های قهوه درست شده اند و با این کار حس خامی فضا افزایش یافته و جلوه ای طبیعی پیدا کرده است. قاب چراغ های آویز هم از پوست دانه های قهوه ساخته شده و تاثیر به سزایی در بیدار کردن این حس داشته است.

پنل های چوبی و صفحه صیقلی بتنی کانتر کافه، فضا را غیر عادی و جذاب کرده است. شرکت معماری studioY طراحی داخلی کافی شاپ گیاهخواران را در یکی از شلوغ ترین منطقه شهر طراحی کرده، فضایی دنج که مردم می توانند برای کمی استراحت و دور ماندن از شلوغی، به آن پناه ببرند.

امتیاز دهید
آرشیتکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: