موزه جدید هنر امریکای لاتین در میامی

دسته بندی :معماری داخلی ۱۹ آبان ۱۴۰۰ آرشیتکت 1579

موزه هنر امریکای لاتین (LAAM) قرار است در داخل مجتمع مسکونی 111 واحدی که در آینده ساخته خواهد شد ادغام خواهد گردید. ایده اصلی در وراء این کانسپت ارائه چیزی است که می توان آن را “کیفیت زیبایی در زندگی” نامید. بنابراین موزه مذکور به گونه ای از مراکز تجمع برای ساکنین و ملاقات کنندگانشان تبدیل خواهد شد. برای ترجمه و تفسیر این متن، Fernando Romero آن را ساختمانی سخاوتمند در طراحی تراس ها و فضاهای باز با ارتباط زمینه خارجی ساختمان و زمینه اصلی آن توصیف می کند.

به دلیل اینکه تراس های طبقات مختلف، قطعات هنری را در فضای باز در بر خواهند گرفت می توان آنرا باغهای حجاری شده نامگذاری کرد. این روش برمزایای معماری منطقه استوایی تکیه دارد، همچون سیرکولاسون هوای تازه، دسترسی به فضای باز، سرسبزی طبیعت و حضور خورشید و دریا. تراس ها همچنین حصاری در برابر کنجکاوی همسایگان بوجود خواهند آورد و نیز جذابیتی برای بازدید از موزه ایجاد خواهند کرد. طبقات مختلف ساختمان برنامه ریزی فیزیکی LAAM را نشان میدهد، طبقه اول به هنرمندان جوان و مدعوین اختصاص خواهد یافت، طبقه دوم به نمایشگاههای دوره ای موقتی، طبقه سوم محل قرارگیری و نمایش 600 قطعه هنری که به کلکسیون دائمی تعلق دارند، و در نهایت رستورانی همچون تاج بر بالای ساختمان خواهد بود.

موزه LAAM نه تنها بنیادی در ترویج هنر مدرن و معاصر امریکای لاتین می باشد، بلکه بزرگترین پیام رسان در میامی خواهد بود: سرفصلی برای هنرمندان جوان و جایی برای هنرمندان در حال ظهور، مکانی که توریست ها و افراد محلی قادرخواهند بود ارائه های جدید هنری را کشف کنند و محلی که طرفداران، این شانس را خواهند داشت تا یکی از جاه طلبانه ترین کلکسیون های هنری امریکای لاتین را بیابند. این مرکز کاملا بر ترویج دانش با یاری گرفتن از آموزشی مداوم ،ارزش گذاری و تفسیر مجدد از هنر امریکای لاتین و تنوع و پراکندگی آن دقت نظر خواهد داشت.

امتیاز دهید
آرشیتکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه: